BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

Duomenų apsaugos politika Slapukų naudojimo taisyklės

DUOTAS LEIDIMAS VYKDYTI KONCENTRACIJĄ NEKILNOJAMOJO TURTO ĮMONĖMS

Konkurencijos taryba leido vykdyti koncentraciją uždarojo tipo informuotiesiems investuotojams skirtai investicinei bendrovei „Eika Real Estate Fund“ įsigyjant 50 proc. įmonės „Vikingų verslo parkas“ akcijų ir kartu su UAB „Venturecorp Property Holdings“ bei Kipro bendrove „Zokama Holdings Co. Limited“ įgyjant bendrąją „Vikingų verslo parko“ kontrolę.

Pranešimas apie ketinimą vykdyti koncentraciją gautas 2021 m. liepos 29 d. Kiti rinkos dalyviai (suinteresuoti asmenys) Konkurencijos tarybai nepateikė argumentuotų nuomonių apie būsimo sandorio galimas neigiamas pasekmes konkurencijai.

„Venturecorp Property Holdings“ ir „Zokama Holdings Co. Limited“ vykdo kontroliuojančių (holdingo) bendrovių veiklą. Su jomis susiję ūkio subjektai užsiima nekilnojamojo turto (NT) vystymu ir pardavimu bei kontroliuojančių (holdingo) bendrovių veikla.

„Eika Real Estate Fund“ investuoja į komercinės paskirties NT objektus (juos valdančias specialiosios paskirties įmones). Su bendrove susiję ūkio subjektai užsiima gyvenamojo būsto, sandėliavimo, prekybos ir biurų patalpų nuoma, NT vystymu, valdymu, pirkimu ir pardavimu, statybos ir techninės priežiūros veikla, verslo konsultavimu ir kt.

„Vikingų verslo parkas“, kaip planuojama, po koncentracijos įgyvendinimo vystys NT objektus žemės sklype, esančiame Vikingų g. 5, Vilniuje.

Apie numatomą įvykdyti koncentraciją privaloma pranešti Konkurencijos tarybai ir gauti leidimą, jeigu koncentracijoje dalyvaujančių ūkio subjektų suminės bendrosios pajamos paskutiniais prieš koncentraciją ūkiniais metais yra didesnės negu 20 mln. Eur ir jeigu kiekvieno mažiausiai iš dviejų koncentracijoje dalyvaujančių ūkio subjektų bendrosios pajamos paskutiniais prieš koncentraciją ūkiniais metais yra didesnės negu 2 mln. Eur.

Atnaujinta: 2021 08 26