BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

Duomenų apsaugos politika Slapukų naudojimo taisyklės

DUOTAS LEIDIMAS VYKDYTI SANDORĮ AUTOMOBILIŲ PREKYBOS RINKOJE

Estijos bendrovė „BRC Eesti“ galės įsigyti 100 proc. įmonės „Intrac Holding“ akcijų ir perimti tiek pastarosios, tiek jos valdomos „Intrac Group“ vienvaldę kontrolę, o netiesiogiai – dar trijų bendrovių „Intrac Lietuva“, „Intrac Latvija“ ir „Intrac Eesti“ kontrolę. Leidimą šiam sandoriui davė Konkurencijos taryba.

Pranešimas apie ketinimą vykdyti koncentraciją gautas 2022 m. lapkričio 30 d. Įvertinusi su sandoriu susijusias aplinkybes, Konkurencijos taryba konstatavo, kad dėl numatomos vykdyti koncentracijos nebus sukurta ar sustiprinta dominuojanti padėtis arba itin apribota konkurencija atitinkamose rinkose.

„BRC Eesti“ Estijoje prekiauja naudotais lengvaisiais automobiliais. Su šia bendrove susiję ūkio subjektai tokia pačia veikla užsiima Latvijoje ir Lietuvoje, taip pat – parduoda ir nuomoja sunkiasvorę techniką, parduoda jos atsargines dalis, teikia garantinį bei pogarantinį aptarnavimą, užsiima minėtų prekių įsigijimo finansavimo veikla, vysto nekilnojamąjį turtą visose Baltijos valstybėse ir kt. „BRC Eesti“ ir susijusios įmonės priklauso grupei „United Partners“, kuri Lietuvoje veikia per kelias įmones: Baltijos realizacijos centrą, „BRC Finance“, „BRC Equipment“, „HML Lietuva“, „UPP Liepkalnio“, „Promalita“.

„Intrac Holding“ Lietuvoje vykdo veiklą per susijusią bendrovę „Intrac Lietuva“, kuri parduoda ir nuomoja sunkiasvorę techniką, parduoda atsargines dalis ir teikia garantinio bei pogarantinio aptarnavimo paslaugas.

Apie numatomą įvykdyti koncentraciją privaloma pranešti Konkurencijos tarybai ir gauti leidimą, jeigu koncentracijoje dalyvaujančių ūkio subjektų suminės bendrosios pajamos paskutiniais prieš koncentraciją ūkiniais metais yra didesnės negu 20 mln. Eur ir jeigu kiekvieno mažiausiai iš dviejų koncentracijoje dalyvaujančių ūkio subjektų bendrosios pajamos paskutiniais prieš koncentraciją ūkiniais metais yra didesnės negu 2 mln. Eur.

Atnaujinta: 2023 02 07