Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

Duomenų apsaugos politika Slapukų naudojimo taisyklės

 


DUOTI LEIDIMAI VYKDYTI KONCENTRACIJĄ

2003 12 11

Konkurencijos taryba posėdyje išnagrinėjo gautus pranešimus apie koncentraciją ir priėmė nutarimus.

1. Priimtas nutarimas leisti UAB „Konversbank“ ir AB „Incorion Investment Holding Company“ įsigyti iki 66,7 proc. AB bankas „Snoras“ akcijų paketą ir įgyti bendrą kontrolę pagal pateiktą pranešimą. Konkurencijos taryba nustatė, kad dėl šios koncentracijos nė vienoje atitinkamoje rinkoje koncentracijos laipsnis nesikeičia. Dėl to nebus sukurta ar sustiprinta dominuojanti padėtis ir itin apribota konkurencija atitinkamose rinkose.

Dar 1998 m. lapkričio mėn. AB „Incorion Investment Holding Company“ buvo leista įsigyti 35,1 proc. AB bankas „Snoras“ akcijų paketą.

2. Priimtas nutarimas leisti A. Bosui vykdyti koncentraciją įsigyjant iki 100 proc. AB „Klaipėdos kranai“ akcijų paketo pagal pateiktą pranešimą. Konkurencijos taryba konstatavo, kad numatoma koncentracija nesukurs dominuojančios padėties ir dėl to nebus itin apribojama konkurencija atitinkamose rinkose Lietuvoje. Šios koncentracijos tikslingumas motyvuotas galimybe, įsigijus visą akcijų paketą, priimti efektyvius ir savalaikius sprendimus, susijusius su įmonės valdymu, sustiprinant įmonės finansinę padėtį ir padidinant investavimo galimybes.

Atstovė viešiesiems ryšiams