Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

 

 

Privatumo politika

DUOTI LEIDIMAI VYKDYTI KONCENTRACIJĄ

2005 05 26

Konkurencijos taryba posėdyje išnagrinėjo ūkio subjektų pateiktus pranešimus dėl leidimų vykdyti koncentraciją ir priėmė nutarimus.

1. Priimtas nutarimas leisti UAB „Armedikos vaistinė“ vykdyti koncentraciją įsigyjant 100 proc. UAB „Šilutės vaistinės“ akcijų pagal pateiktą pranešimą. Nustatyta, kad dėl numatomos koncentracijos nebus sukurta ar sustiprinta dominuojanti padėtis, ar itin apribota konkurencija mažmeninės prekybos vaistais ir medicininės paskirties reikmenimis paslaugų rinkoje.

2. Konkurencijos taryba nutarė leisti UAB „Litagros chemija“ vykdyti koncentraciją įsigyjant iki 26 proc. visų Padovinio žemės ūkio bendrovės pajų pagal pateiktą pranešimą. Ši koncentracija įvertinta kaip konglomeratinė su vertikaliosios koncentracijos požymiais atitinkamose rinkose, tačiau koncentracijos laipsnis nesikeičia, todėl nebus sukuriama ar sustiprinama dominuojanti padėtis, ar itin apribojama konkurencija atitinkamose rinkose.

Atstovė viešiesiems ryšiams