Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

 

 

Privatumo politika

E. ŠATAS PASKIRTAS KONKURENCIJOS TARYBOS NARIU ANTRAJAI KADENCIJAI

Liepos 18 d. Prezidentė Dalia Grybauskaitė, vadovaudamasi Konstitucija, Konkurencijos įstatymu ir atsižvelgdama į premjero Sauliaus Skvernelio teikimą, pasirašė dekretą, kuriuo nuo rugpjūčio 24 d. paskyrė Eloną Šatą eiti Konkurencijos tarybos nario pareigas antrajai šešerių metų kadencijai.

Teisininko išsilavinimą įgijęs E. Šatas Konkurencijos taryboje dirba nuo 2003 m.: iki 2005 m. užėmė Vartojimo prekių skyriaus vyresniojo specialisto, 2005–2007 m. – Valstybės pagalbos skyriaus vedėjo, 2008–2010 m. – Teisės ir konkurencijos politikos skyriaus vedėjo pareigas. Taip pat 2010–2011 m. dėstė konkurencijos teisę Mykolo Romerio universitete.

2011 m. rugpjūtį E. Šatas buvo paskirtas Konkurencijos tarybos nariu, nuo 2012 m. gegužės yra pirmininko pavaduotojas, koordinuoja Nesąžiningos komercinės veiklos tyrimo skyriaus bei Dominuojančių ūkio subjektų ir susijungimų priežiūros skyriaus veiklą.