BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

Duomenų apsaugos politika Slapukų naudojimo taisyklės

E. ŠATAS TOLIAU DIRBS KONKURENCIJOS TARYBOJE

Buvęs Konkurencijos tarybos narys Elonas Šatas lieka dirbti institucijoje ir nuo šių metų rugsėjo 22 d. pradeda eiti vyresniojo patarėjo pareigas.

„Elonas yra aukštos kompetencijos konkurencijos teisės ekspertas, sukaupęs ilgametę profesinę patirtį, kuria nuosekliai dalijosi tiek su savo kolegomis kasdieniame darbe, tiek institucijai įgyvendinant tarptautinius projektus užsienio šalyse. Džiaugiuosi, kad jis pasinaudojo Valstybės tarnybos įstatyme numatyta galimybe atkurti valstybės tarnautojo statusą, priėmė sprendimą toliau dirbti Konkurencijos taryboje ir sustiprins tyrimus vykdančią ekspertų komandą“, – sakė Konkurencijos tarybos pirmininkė Jolanta Ivanauskienė.

E. Šatas 2005–2011 m. vadovavo institucijos Valstybės pagalbos skyriui, Teisės ir konkurencijos politikos skyriui, 2011–2023 m. dvi kadencijas buvo Konkurencijos tarybos narys, ėjo pirmininko pavaduotojo pareigas. Mykolo Romerio universitete jis yra įgijęs teisės magistro laipsnį.

Atnaujinta: 2023 09 25