Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

Privatumo politika Slapukų naudojimo taisyklės

 


EBPO KVIEČIA TEIKTI APŽVALGAS, STUDIJAS AR NUOMONES SEMINARUI APIE REGULIAVIMO POVEIKĮ KONKURENCIJAI PROFESINIŲ PASLAUGŲ SRITYJE

2021 07 23
EBPO.jpg

2021 m. lapkričio 18–19 d. Ekonominio bendradarbiavimo ir plėtros organizacija (EBPO) organizuoja nuotolinį seminarą apie teisinio reguliavimo poveikį konkurencijai profesinių paslaugų srityje ir kviečia EBPO priklausančių šalių mokslininkus, profesines asociacijas, konkurencijos politikos formuotojus ir kitus suinteresuotus asmenis teikti apžvalgas, studijas ar nuomones. Atrinktų darbų autoriai bus pakviesti pristatyti juos minėtame renginyje.

Seminaro tikslas – su EBPO šalių delegatais, nacionaliniais reguliuotojais, profesinėmis organizacijomis ir mokslininkais aptarti ir pasidalyti patirtimi, kaip geriausiai užtikrinti, kad teisinis reguliavimas skatintų veiksmingą konkurenciją profesinių paslaugų sektoriuje, kuriam priskiriama advokatų, notarų, buhalterių, inžinierių, architektų ir turto agentų veikla. Daugiausia dėmesio bus skiriama aptarti anksčiau įgyvendintas teisinio reguliavimo reformas ir jų rezultatus bei poveikį vartotojams ir visuomenei.

Galutinė dokumentų pateikimo data – 2021 m. rugsėjo 15 d.