Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

Duomenų apsaugos politika Slapukų naudojimo taisyklės

 


„EESTI MEEDIA“ TINKAMAI ĮGYVENDINO NUSTATYTUS ĮPAREIGOJIMUS

Konkurencijos taryba pripažino, kad Estijos bendrovė „Eesti Meedia“, kuriai buvo atsisakyta suteikti leidimą vykdyti koncentraciją įsigijus 100 proc. „AllePAL“ akcijų ir kuri buvo įpareigota ne vėliau kaip per 3 mėnesius atlikti veiksmus, atkuriančius ankstesnę padėtį atitinkamose rinkose, arba pašalinti koncentracijos nagrinėjimo metu nustatytas pasekmes, tinkamai įgyvendino Konkurencijos tarybos nustatytus įpareigojimus.

Konkurencijos taryba rinko ir analizavo duomenis, susijusius su nustatytų įpareigojimų įgyvendinimu, ir, atsižvelgdama į turimą informaciją, pripažino, kad įpareigojimus „Eesti Meedia“ įgyvendino tinkamai – dalį turėtų interneto svetainių, t. y. autogidas.lt, domoplius.lt ir plius.lt, perleido su ja nesusijusiai bendrovei „Vertikali medija“.

Kilus įtarimų, kad 2014 m. „Eesti Meedia“ įgijus bendrovę „AllePAL“ galėjo būti sukurta ar sustiprinta dominuojanti padėtis ar apribota konkurencijaKonkurencijos taryba savo iniciatyva įpareigojo bendroves pateikti pranešimą dėl koncentracijos. Jį išnagrinėjus nustatyta, kad koncentracija apribojo konkurenciją Lietuvos klasifikuotų nekilnojamojo turto ir transporto priemonių skelbimų internete rinkose.

Atsisakydama duoti leidimą, Konkurencijos taryba 2016 m. įpareigojo „Eesti Meedia“ atlikti veiksmus, kad būtų atkurta ankstesnė padėtis, arba pašalinti koncentracijos nagrinėjimo metu nustatytas pasekmes atitinkamose rinkose.