BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

Duomenų apsaugos politika Slapukų naudojimo taisyklės

EK KVIEČIA TEIKTI NUOMONES IR PASIŪLYMUS DĖL DE MINIMIS REGLAMENTO PAKEITIMŲ

Europos Komisija (EK) planuoja atnaujinti de minimis pagalbos reglamentą ir kviečia valstybes nares ir įmones iki 2022 m. liepos 25 d. teikti pastabas bei pasiūlymus dėl numatomų pakeitimų.

Atsižvelgiant į ankstesnę ir 2014–2030 m. laikotarpiui prognozuojamą infliaciją bei naujausius ekonominius pokyčius, siūloma atnaujinti maksimalias de minimis pagalbos ribas. Be to, siekiant padidinti skaidrumą ir sumažinti administracinę naštą įmonėms, kylančią tais atvejais, kai valstybėse narėse nėra sukurto registro ir įmonėms tenka pačioms deklaruoti gautas de minimis pagalbos sumas, EK svarsto galimybę nustatyti prievolę turėti paramos gavėjų registrą.

Esamos taisyklės, kurios galios iki 2023 m. gruodžio 31 d., leidžia valstybėms narėms suteikti iki 200 000 Eur pagalbą vienam ūkio subjektui be išankstinio EK sutikimo. Laikoma, kad tokio dydžio pagalba daro nežymų poveikį prekybai ir konkurencijai tarp Europos Sąjungos valstybių narių, todėl EK pritarimo dėl tokios paramos teikimo gauti nereikia.

Įvertinusi konsultacijos metu gautas nuomones ir pasiūlymus, EK atnaujins de minimis pagalbos taisykles.

Atnaujinta: 2022 07 04