BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

Duomenų apsaugos politika Slapukų naudojimo taisyklės

EK PATVIRTINO 1 MLN. EURŲ PARAMOS SCHEMĄ KELIONIŲ ORGANIZATORIAMS

2020 09 15

Europos Komisija patvirtino 1 mln. eurų vertės valstybės pagalbos schemą, skirtą remti kelionių bendroves, kurios organizavo užsienyje dėl koronaviruso protrūkio įstrigusių keleivių grąžinimą namo.

Valstybės pagalbos schemos tikslas – sušvelninti staigų likvidumo trūkumą, su kuriuo dėl patirtų repatrijavimo išlaidų susiduria kelionių organizatoriai.

Parama teikiama tiesioginių dotacijų forma ir padengia nuo 2020 m. vasario 26 d. iki kovo 31 d. patirtų 75 proc. išlaidų, susijusių su keliautojų grąžinimu iš užsienio. Parama vienam ūkio subjektui, kuris vertinamas įmonių grupės lygiu, negali viršyti 800 000 eurų.

Schema buvo patvirtinta pagal Laikinosios valstybės pagalbos priemonių, skirtų ekonomikai remti reaguojant į dabartinį COVID-19 protrūkį, sistemą, ir parama bus teikiama iki 2020 m. gruodžio 31 d.

Konkurencijos taryba šiuo metu aktyviai konsultuoja valdžios institucijas dėl valstybės pagalbos taisyklių taikymo paramos priemonėms, skirtoms kovoti su COVID-19 protrūkiu ar jo pasekmėmis. Kilus klausimų, prašoma kreiptis el. paštu Covid.ValstybesPagalba@kt.gov.lt.

Atnaujinta: 2020 09 15