BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

Duomenų apsaugos politika Slapukų naudojimo taisyklės

EK PATVIRTINO 150 MLN. EUR DYDŽIO VALSTYBĖS PAGALBOS SCHEMĄ LIETUVOS ĮMONĖMS

Europos Komisija pritarė 150 mln. Eur vertės valstybės pagalbos priemonei, kuria galės pasinaudoti dėl COVID-19 protrūkio paveiktos Lietuvos įmonės.

Valstybės pagalbos priemonė skirta įmonėms (išskyrus žemės ūkio, žuvininkystės, akvakultūros ir finansų sektoriuose veikiančias bendroves), kurių apyvarta 2019 m. buvo mažesnė nei 50 mln. Eur ir dėl COVID-19 pandemijos ekonominių pasekmių sumažėjo ne mažiau kaip 30 proc., palyginus su tuo pačiu praėjusių metų laikotarpiu.

Valstybės pagalba bus teikiama tiesioginių dotacijų forma iki 2021 m. birželio 30 d.

Valstybės pagalbos priemonė patvirtinta pagal Laikinosios valstybės pagalbos priemonių, skirtų ekonomikai remti reaguojant į dabartinį COVID-19 protrūkį, sistemą.

Konkurencijos taryba šiuo metu aktyviai konsultuoja valdžios institucijas dėl valstybės pagalbos taisyklių taikymo paramos priemonėms, skirtoms kovoti su COVID-19 protrūkiu ar jo pasekmėmis. Kilus klausimų, prašoma kreiptis el. paštu Covid.ValstybesPagalba@kt.gov.lt.

Atnaujinta: 2020 12 23