Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

Duomenų apsaugos politika Slapukų naudojimo taisyklės

 


EK PATVIRTINO 156 MLN. EUR DYDŽIO PAGALBĄ, SKIRTĄ ATIDĖTI ĮMONĖMS MOKESČIŲ SKOLAS

pagalba.jpg

Europos Komisija pritarė Valstybinės mokesčių inspekcijos parengtoms valstybės pagalbos teikimo taisyklėms, pagal kurias nuo COVID-19 pandemijos nukentėjusioms Lietuvos įmonėms bus galima atidėti mokestinių įsiskolinimų sumokėjimą.

156 mln. Eur dydžio pagalbos priemonės tikslas – padėti finansinius sunkumus patiriančioms įmonėms, veikiančioms dėl koronaviruso protrūkio paveiktuose sektoriuose, užtikrinti vykdomos veiklos tęstinumą per pandemiją ir po jos.

Valstybės pagalbos schema patvirtinta pagal Laikinosios valstybės pagalbos priemonių, skirtų ekonomikai remti reaguojant į dabartinį COVID-19 protrūkį, sistemą. Pagalba pagal šią priemonę bus teikiama iki 2021 m. birželio 30 d.

Konkurencijos taryba šiuo metu aktyviai konsultuoja valdžios institucijas dėl valstybės pagalbos taisyklių taikymo paramos priemonėms, skirtoms kovoti su COVID-19 protrūkiu ar jo pasekmėmis. Kilus klausimų, prašoma kreiptis el. paštu Covid.ValstybesPagalba@kt.gov.lt.