BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

Duomenų apsaugos politika Slapukų naudojimo taisyklės

EK PATVIRTINO COVID-19 KOMUNIKATO PAKEITIMĄ

Europos Komisija (EK) 2021 m. lapkričio 18 d. patvirtino jau šeštąjį Komunikato „Laikinosios valstybės pagalbos priemonių, skirtų ekonomikai paremti COVID-19 ligos protrūkio metu, sistema“ pakeitimą ir pratęsė jo galiojimą iki 2022 m. birželio 30 d.

Siekdama dar labiau paspartinti ekonomikos atsigavimą, EK taip pat nusprendė ribotam laikotarpiui įdiegti dvi naujas priemones, skirtas sukurti tiesiogines paskatas į ateitį orientuotoms privačioms investicijoms ir mokumo rėmimo priemonėms.

Be kitų pakeitimų, EK nuo 2022 m. birželio 30 d. iki 2023 m. birželio 30 d. pratęsė galimybę valstybėms narėms pakeisti grąžintinos formos pagalbos priemones (pavyzdžiui, garantijas, paskolas, grąžintinus avansus), suteiktas pagal  komunikatą, į kitas pagalbos formas, pavyzdžiui, tiesiogines dotacijas.

Su komunikato pakeitimu galite susipažinti čia.

Konsoliduotą komunikato tekstą galite rasti čia.

 

Atnaujinta: 2021 12 02