Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

Duomenų apsaugos politika Slapukų naudojimo taisyklės

 


EK PATVIRTINO VALSTYBĖS PAGALBĄ, SKIRTĄ KOVAI SU KORONAVIRUSO PROTRŪKIU SUSIJUSIŲ PRODUKTŲ MOKSLINIAMS TYRIMAMS, PLĖTRAI IR GAMYBAI REMTI

1693.jpg

Europos Komisija (EK) pritarė naujai valstybės pagalbos priemonei, kuria siekiama remti Lietuvos įmonių veiklą, susijusią su COVID-19 moksliniais tyrimais, plėtra bei investicijomis, kad būtų sukurti pajėgumai gaminti produktus, skirtus reaguoti į koronaviruso protrūkį. Priemonės biudžetas – 61 mln. eurų.

Pagal šią valstybės pagalbos schemą iki 2020 m. gruodžio 31 d. bus remiami vaistų (įskaitant vakcinas, ligoninių ir medicinos įrangą, pvz., ventiliavimo aparatus, apsauginius drabužius, diagnostikos, dezinfekavimo priemones), duomenų rinkimo ir apdorojimo priemonių gamintojai. Bendrovės taip pat galės gauti priemoką, jei jų investicijos bus užbaigtos per du mėnesius nuo pagalbos suteikimo. Pagalba bus laipsniškai mažinama, jei numatytos investicijos nebus užbaigtos per šešis mėnesius.

Schema buvo patvirtinta pagal Laikinosios valstybės pagalbos priemonių, skirtų ekonomikai remti reaguojant į dabartinį COVID-19 protrūkį, sistemą. Tai jau 12 sprendimas, kuriuo EK pritarė Lietuvos taikomoms paramos priemonėms pagal šią sistemą.

Konkurencijos taryba šiuo metu aktyviai konsultuoja valdžios institucijas dėl valstybės pagalbos taisyklių taikymo paramos priemonėms, skirtoms kovoti su COVID-19 protrūkiu ar jo pasekmėmis. Kilus klausimų, prašoma kreiptis el. paštu Covid.ValstybesPagalba@kt.gov.lt.