BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

Duomenų apsaugos politika Slapukų naudojimo taisyklės

EK PATVIRTINO VALSTYBĖS PAGALBOS SCHEMĄ

2023 01 18

Europos Komisija (EK) vakar patvirtino naują 200 mln. Eur vertės valstybės pagalbos schemą, skirtą paremti Lietuvos įmones, nukentėjusias dėl Rusijos karo prieš Ukrainą.

Pagal šią schemą pagalba bus teikiama kaip mokestinės nepriemokos mokėjimo atidėjimas ir atleidimas nuo palūkanų už mokestinę nepriemoką mokėjimo. Priemonė gali būti taikoma įvairaus dydžio ir įvairių sektorių įmonėms, išskyrus kai kurias išimtis, pavyzdžiui, elektros, dujų ir vandens tiekimo, finansinės, draudimo ir nekilnojamojo turto veiklos, viešojo administravimo ir gynybos sektorių įmones.

Schema buvo patvirtinta pagal EK komunikatą – Laikinąją valstybės pagalbos priemonių, skirtų ekonomikai remti krizės sąlygomis, reaguojant į Rusijos karą prieš Ukrainą, sistemą. Komunikatą EK priėmė 2022 m. kovo 23 d. ir paskutinį kartą iš dalies pakeitė spalio 28 d., pripažindama, kad Europos Sąjungos šalių ekonomika patiria didelių sunkumų.

Atnaujinta: 2023 01 18