Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

Duomenų apsaugos politika Slapukų naudojimo taisyklės

 


EK PRATĘSĖ COVID-19 VALSTYBĖS PAGALBOS KOMUNIKATO GALIOJIMĄ

brussels-4056171_1920 (1).jpg

Europos Komisija (EK) pratęsė komunikato „Laikinosios valstybės pagalbos priemonių, skirtų ekonomikai remti reaguojant į dabartinį COVID-19 protrūkį, sistema“ galiojimą ir praplėtė jo taikymo sritį.

Visi komunikato skyriai pratęsiami šešiems mėnesiams iki 2021 m. birželio 30 d., o rekapitalizacijos paramos skyrimas – iki 2021 m. rugsėjo 30 d.

Komunikato pratęsimu siekiama suteikti valstybėms narėms galimybę paremti verslą koronaviruso krizės metu. Iki 2021 m. birželio 30 d. EK peržiūrės ir išnagrinės būtinybę toliau pratęsti arba pakeisti komunikatą.

Pakeitimu taip pat numatoma galimybė skirti finansavimą įmonėms, kurių apyvarta per atitinkamą laikotarpį dėl koronaviruso sumažėjo mažiausiai 30 proc., palyginti su tuo pačiu 2019 m. laikotarpiu. Parama padengs dalį paramos gavėjų pastoviųjų išlaidų, kurių nepadengia jų pajamos. Didžiausia pagal tokią priemonę numatoma paramos suma yra 3 mln. eurų vienai įmonei.

Tai jau ketvirtasis komunikato pakeitimas.

Konkurencijos taryba šiuo metu aktyviai konsultuoja valdžios institucijas dėl valstybės pagalbos taisyklių taikymo paramos priemonėms, skirtoms kovoti su COVID-19 protrūkiu ar jo pasekmėmis. Kilus klausimų, prašoma kreiptis el. paštu Covid.ValstybesPagalba@kt.gov.lt.