BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

Duomenų apsaugos politika Slapukų naudojimo taisyklės

EK PRITARĖ 90 MLN. EUR DYDŽIO VALSTYBĖS PAGALBAI, SKIRTAI REMTI LIETUVOS PREKYBOS KREDITO DRAUDIMO RINKĄ

Europos Komisija (EK) patvirtino valstybės pagalbos priemonę, skirtą remti nuo koronaviruso protrūkio nukentėjusią Lietuvos prekybos kredito draudimo rinką.

Prekybos kredito draudimas apsaugo įmones nuo galimos nuostolių rizikos, kuri gali kilti, jei klientai nesumoka su prekyba susijusių skolų. Dėl koronaviruso protrūkio poveikio ekonomikai padidėjo rizika, kad draudikai nenorės išlaikyti turimų draudimo apsaugos apimčių. EK patvirtinta garantijų draudimo bendrovėms schema užtikrins, kad prekybos kredito draudimas ir toliau bus prieinamas įmonėms Lietuvoje.

EK nustatė, kad 90 mln. eurų vertės valstybės pagalbos priemonė, apie kurią pranešė Lietuva, yra tinkama ir proporcinga bei yra suderinama su Europos Sąjungos vidaus rinka, todėl jai buvo pritarta.

Konkurencijos taryba šiuo metu aktyviai konsultuoja valdžios institucijas dėl valstybės pagalbos taisyklių taikymo paramos priemonėms, skirtoms kovoti su COVID-19 protrūkiu ar jo pasekmėmis. Kilus klausimų, prašoma kreiptis el. paštu Covid.ValstybesPagalba@kt.gov.lt.

Atnaujinta: 2020 12 23