BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

Duomenų apsaugos politika Slapukų naudojimo taisyklės

ENERGIJAI IMLIOMS PRAMONĖS ĮMONĖMS – 30 MLN. EUR VERTĖS EK PATVIRTINTA VALSTYBĖS PAGALBA

Europos Komisija (EK) patvirtino naują valstybės pagalbos priemonę, pagal kurią įmonėms, veikiančioms Rusijos karo Ukrainoje itin paveiktuose sektoriuose, galės būti skiriamos subsidijos. Schema siekiama remti nuo krizės nukentėjusį verslą, visų pirma, energijai imlias pramonės įmones, užsiimančias, pavyzdžiui, tekstilės ir medienos gamyba, metalo rūdų kasyba ir pagrindinių metalų gamyba.

Reikalavimus atitinkančios įmonės iki šių metų pabaigos turės teisę gauti tiesiogines dotacijas, siekiančias ne daugiau kaip 500 tūkst. Eur vienam ūkio subjektui.

Schema buvo patvirtinta pagal EK komunikatą – Laikinąją valstybės pagalbos priemonių, skirtų ekonomikai remti krizės sąlygomis, reaguojant į Rusijos karą prieš Ukrainą, sistemą. Komunikatą EK priėmė 2022 m. kovo 23 d. ir paskutinį kartą iš dalies pakeitė spalio 28 d., pripažindama, kad Europos Sąjungos šalių ekonomika patiria didelių sunkumų.

Atnaujinta: 2022 11 16