BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

Duomenų apsaugos politika Slapukų naudojimo taisyklės

ESTIJOS BENDROVEI LEISTA VYKDYTI KONCENTRACIJĄ

Konkurencijos taryba davė leidimą Estijos bendrovei „Via 3L OÜ“ vykdyti koncentraciją įsigyjant 100 proc. UAB „Terminal LT“ akcijų ir įgyjant vienvaldę pastarosios kontrolę.

Pranešimas apie ketinimą vykdyti koncentraciją gautas 2019 m. lapkričio 25 d. Įvertinusi su sandoriu susijusias aplinkybes, Konkurencijos taryba konstatavo, kad dėl numatomos vykdyti koncentracijos nebus sukurta ar sustiprinta dominuojanti padėtis, ar itin apribota konkurencija atitinkamose rinkose.

„Via 3L OÜ“ teikia trečiųjų šalių logistikos (3PL paslaugos), sandėliavimo ir transporto paslaugas. Su kontroliuojančiąja bendrove susijęs ūkio subjektas „Jungent Lietuva“ užsiima didmenine prekyba. Kiti su Via 3L OÜ“ susiję ūkio subjektai Lietuvoje aktyvios ekonominės veiklos nevykdo, tačiau gauna pajamų teikiant tarptautinių pervežimų paslaugas.

Bendrovė „Terminal LT“ teikia 3PL paslaugas, sandėliuoja ir saugo prekes, turi tris sandėlius: akcizais apmokestinamų prekių, muitinės ir laikinojo saugojimo.

Apie numatomą įvykdyti koncentraciją privaloma pranešti Konkurencijos tarybai ir gauti leidimą, jeigu koncentracijoje dalyvaujančių ūkio subjektų suminės bendrosios pajamos Lietuvos Respublikoje paskutiniais prieš koncentraciją ūkiniais metais yra didesnės negu 20 mln. Eur ir jeigu kiekvieno mažiausiai iš dviejų koncentracijoje dalyvaujančių ūkio subjektų bendrosios pajamos paskutiniais prieš koncentraciją ūkiniais metais yra didesnės negu 2 mln. Eur.

Atnaujinta: 2019 12 20