BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

Duomenų apsaugos politika Slapukų naudojimo taisyklės

ESTIJOS ĮMONĖ GALĖS ĮSIGYTI ELEKTRONIKOS PARDUOTUVIŲ TINKLĄ VALDANČIĄ „AVITELOS PREKYBĄ“

Konkurencijos taryba leido Estijos bendrovei „Raglor“ įsigyti po 100 proc. įmonių „Avitelos prekyba“, „Avitela trade“ ir Serviso kontraktų centro akcijų bei netiesiogiai per pastarąjį įgyti 100 proc. įmonės „Emtoservis“ akcijų, tokiu būdu perimant minėtų bendrovių vienvaldę kontrolę.

Pranešimas apie ketinimą vykdyti koncentraciją gautas 2023 m. rugpjūčio 24 d. Įvertinusi su sandoriu susijusias aplinkybes, Konkurencijos taryba konstatavo, kad dėl numatomos vykdyti koncentracijos nebus sukurta ar sustiprinta dominuojanti padėtis arba itin apribota konkurencija atitinkamose rinkose.

Bendrovė „Raglor“ yra tarptautinės nepriklausomų elektronikos prekių pardavėjų asociacijos „Euronics“ narė, valdanti įmones Latvijoje ir Estijoje. Su šia įmone susijusios bendrovės prekiauja buitine technika, elektronikos prekėmis, parfumerija, taip pat teikia prekybos vietos apipavidalinimo, garantinio ir pogarantinio aptarnavimo paslaugas ir kt.

„Avitelos prekyba“ prekiauja buitine technika ir elektronikos prekėmis savo fizinėse bei elektroninėse parduotuvėse „Avitela“ ir „ElektroMarkt“, nuomoja nekilnojamąjį turtą, teikia reklamos paslaugas.

„Avitela trade“ užsiima didmenine prekyba buitine technika ir elektronikos prekėmis.

Serviso kontraktų centras parduoda pratęstos garantijos sertifikatus, o su juo susijusi bendrovė „Emtoservis“ atlieka buitinės technikos ir elektronikos prekių garantinį ir pogarantinį remontą.

Apie numatomą įvykdyti koncentraciją privaloma pranešti Konkurencijos tarybai ir gauti leidimą, jeigu koncentracijoje dalyvaujančių ūkio subjektų suminės bendrosios pajamos paskutiniais prieš koncentraciją ūkiniais metais yra didesnės negu 20 mln. Eur ir jeigu kiekvieno mažiausiai iš dviejų koncentracijoje dalyvaujančių ūkio subjektų bendrosios pajamos paskutiniais prieš koncentraciją ūkiniais metais yra didesnės negu 2 mln. Eur.

Atnaujinta: 2023 09 21