BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

Duomenų apsaugos politika Slapukų naudojimo taisyklės

ESTIJOS ĮMONEI DUOTAS LEIDIMAS VYKDYTI SANDORĮ

Konkurencijos taryba leido vykdyti koncentraciją Estijos bendrovei „Magnum Veterinaaria“ įsigyjant 70 proc. (kartu su turimomis akcijomis – 100 proc.) įmonės „Magnum Veterinarija“ akcijų ir įgyjant vienvaldę pastarosios kontrolę.

Pranešimas apie ketinimą vykdyti koncentraciją gautas 2020 m. gruodžio 31 d. Įvertinusi su sandoriu susijusias aplinkybes, Konkurencijos taryba konstatavo, kad dėl numatomos vykdyti koncentracijos nebus sukurta ar sustiprinta dominuojanti padėtis, ar itin apribota konkurencija atitinkamose rinkose.

„Magnum Veterinaaria“ vykdo didmeninės prekybos veterinarijos prekėmis veiklą. Su bendrove susijusios įmonės, tarp kurių – ir valdančios prekės ženklo „Pet City“ gyvūnų prekių parduotuves bei klinikas – užsiima tokiomis pagrindinėmis veiklomis kaip kontroliuojančiųjų bendrovių (holdingo) veikla, nekilnojamojo turto vystymas, didmeninė ir mažmeninė prekyba veterinarijos prekėmis, vaistais, teikia reklamos, spausdinimo, maitinimo ir kitas paslaugas.

„Magnum Veterinarija“ vykdo didmeninės prekybos veterinarijos prekėmis veiklą.

Apie numatomą įvykdyti koncentraciją privaloma pranešti Konkurencijos tarybai ir gauti leidimą, jeigu koncentracijoje dalyvaujančių ūkio subjektų suminės bendrosios pajamos paskutiniais prieš koncentraciją ūkiniais metais yra didesnės negu 20 mln. Eur ir jeigu kiekvieno mažiausiai iš dviejų koncentracijoje dalyvaujančių ūkio subjektų bendrosios pajamos paskutiniais prieš koncentraciją ūkiniais metais yra didesnės negu 2 mln. Eur.

Atnaujinta: 2021 01 29