Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

Duomenų apsaugos politika Slapukų naudojimo taisyklės

 


EUROPOS KOMISIJA PATVIRTINO VALSTYBĖS PAGALBĄ BROILERIŲ AUGINTOJAMS

2022 04 25
EK.jpg

Europos Komisija patvirtino 2 mln. Eur pagalbos schemą, skirtą nuo COVID-19 protrūkio nukentėjusiems broilerių augintojams.

Pagal schemą pagalba bus teikiama tiesioginių dotacijų forma. Priemone siekiama sušvelninti paramos gavėjų patiriamas likvidumo problemas ir kompensuoti dalį nuostolių, kilusių dėl koronaviruso pandemijos bei apribojimų, kuriuos Lietuvos valdžios institucijos turėjo įgyvendinti siekdamos sustabdyti viruso plitimą. Paramos suma negalės viršyti 290 000 Eur vienam pagalbos gavėjui.

Schema buvo patvirtinta pagal Laikinosios valstybės pagalbos priemonių, skirtų ekonomikai remti reaguojant į COVID-19 protrūkį, sistemą. Valstybės pagalba pagal patvirtintą schemą bus teikiama iki 2022 m. birželio 30 d.

Konkurencijos taryba, kaip koordinuojanti institucija valstybės pagalbos klausimais, nuolat konsultuoja ir teikia metodinę pagalbą valdžios institucijoms dėl valstybės pagalbos taisyklių taikymo paramos priemonėms. Nuo 2020 m. pradžios aktyviai konsultuojama ir dėl COVID-19 valstybės pagalbos taisyklių taikymo. Kilus klausimų dėl valstybės pagalbos taisyklių taikymo paramos priemonėms, skirtoms kovoti su COVID-19 pasekmėmis, prašoma kreiptis el. p. Covid.ValstybesPagalba@kt.gov.lt.