Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

 

 

Privatumo politika

EUROPOS KOMISIJA SUPAPRASTINO VALSTYBĖS PAGALBOS UOSTAMS, ORO UOSTAMS IR ATOKIAUSIUOSE REGIONUOSE VYKDOMIEMS PROJEKTAMS TAISYKLES

Europos Komisija 2017 m. gegužės 17 d. išplėtė Bendrojo bendrosios išimties reglamento taikymo sritį, į ją įtraukdama keletą naujų pagalbos rūšių. Atnaujinus reglamentą, supaprastintos tam tikrų kategorijų valstybės pagalbos, teikiamos uostams, oro uostams ir atokiausiems regionams, taisyklės ir leidžiama šiose srityse netaikyti išankstinio pagalbos priemonės derinimo su Europos Komisija reikalavimo. Šia iniciatyva taip pat padidintos pranešimo ribos valstybės pagalbai, skiriamai kultūros, paveldo išsaugojimo projektams, sporto ir daugiafunkcei laisvalaikio infrastruktūrai finansuoti.

Tokiu būdu Europos Komisija siekia palengvinti viešųjų investicijų vykdymą, skatinti darbo vietų kūrimą. Tikimasi, kad naujasis pakeitimas padės mažinti administracinę naštą valdžios institucijoms ir bendrovėms, išvengti nesklandumų investuojant į uostus, oro uostus, kultūrą bei atokiausiuose regionuose vykdomus projektus ir drauge išsaugoti konkurenciją, taip pat padidins teisinį tikrumą pagalbos gavėjams bei konkurentams.

Dalinio pakeitimo reglamentas įsigalios praėjus 20 dienų po jo paskelbimo Europos Sąjungos oficialiajame leidinyje. Šį reglamentą anglų kalba galite rasti čia.

Kai dokumentas bus išverstas į lietuvių kalbą, jis bus patalpintas Konkurencijos tarybos svetainėje.