Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

Privatumo politika

EUROPOS KONKURENCIJOS DIENA LIETUVOJE

2013 07 24

Šių metų spalio 3 d. Vilniuje Konkurencijos taryba rengia konferenciją „Europos konkurencijos diena“. Tai kiekvieną pusmetį ES Tarybai pirmininkaujančios šalies organizuojamas renginys, kurio metu valstybių narių konkurencijos institucijų, vyriausybių, nacionalinių ir ES teismų, tarptautinių organizacijų, verslo bei akademinės visuomenės atstovai ir kiti suinteresuoti asmenys dalinasi savo patirtimi įgyvendinant konkurencijos teisę bei formuojant konkurencijos politiką.

Lietuvoje vyksiančioje konferencijoje kviečiami pasisakyti konkurencijos teisės ir ekonomikos specialistai iš visos Europos. Pranešėjai pristatys ir aptars klausimus, susijusius su nacionalinių konkurencijos institucijų nepriklausomumu, žalos, patirtos dėl konkurencijos teisės pažeidimų, atlyginimu nukentėjusioms šalims (Lietuvai pirmininkaujant direktyva dėl žalos atlyginimo yra svarstoma ES Tarybos konkurencijos darbo grupėje) ir didelių kainų problema rinkose.

Konkurencijos taryba atkreipia dėmesį, kad konferencijos dalyvių skaičius yra ribotas, todėl visus norinčius dalyvauti renginyje maloniai prašome apie tai informuoti el. paštu rima.kaulenaite@kt.gov.lt ir marija.grybauskaite@kt.gov.lt. Preliminari registracija vyks iki rugsėjo 16 d., o patvirtinimai apie sėkmingai įvykdytą registraciją bus siunčiami rugsėjo 16 – 20 d.

Daugiau informacijos galima rasti čia.

Atstovė viešiesiems ryšiams