BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

Duomenų apsaugos politika Slapukų naudojimo taisyklės

EUROPOS KONKURENCIJOS PRIEŽIŪROS SARGAI RENKASI VILNIUJE

2014 09 08

Rugsėjo 10 d. Vilniuje renkasi Estijos, Latvijos ir Suomijos konkurencijos institucijų vadovai bei „konkurencijos sargai“  iš Čekijos, Estijos, Latvijos, Lenkijos, Švedijos, Suomijos ir Vokietijos. Jie visi dalyvaus jau 11-ą kartą vykstančioje Baltijos jūros šalių regiono konferencijoje ”Konkurencijos teisės įgyvendinimas: tendencijos ir praktika”.

Konferencija ”Konkurencijos teisės įgyvendinimas: tendencijos ir praktika” - tai puiki galimybė išgirsti tarptautiniu mastu pripažintų konkurencijos teisės ir ekonomikos ekspertų pranešimus, susipažinti su konkurencijos teisės taikymo naujienomis, iš pirmų lūpų sužinoti apie konkurencijos politikos panašumus ir skirtumus Estijoje, Latvijoje, Lietuvoje, Lenkijoje, Vokietijoje ir Šiaurės Europos šalyse.

Svarbu pažymėti ir tai, kad Lietuvai siekiant tapti Ekonominio bendradarbiavimo ir plėtros organizacijos (EBPO) nare, konferencijoje bus diskutuojama apie EBPO patirtį skatinant konkurencingumą.

„Į šią konferenciją pakvietėme ryškiausius konkurencijos ekspertus, nes jų pranešimai – galimybė tobulėti mums patiems. Remtis vien teismų sprendimais, akademinėmis žiniomis – tikrai nepakanka. Perfrazuojant Lewis Carroll, jeigu nori judėti pirmyn – turi bėgti dvigubai greičiau nei gali. Todėl konferencijoje kartu su teisės praktikais diskutuosime ir apie internetinę prekybą, ir apie ekonominę analizę“ – sako Šarūnas Keserauskas, Konkurencijos tarybos pirmininkas.

Renginyje dalyvaus 180 dalyvių iš 7 šalių, o tarp renginio pranešėjų  - Thilo Reimers, „Deutsche Bahn AG“ vyresnysis patarėjas konkurencijos klausimais, John Davies, Ekonominio bendradarbiavimo ir plėtros organizacijos (EBPO)  Konkurencijos skyriaus vadovas, Dr. Ioannis Kokkoris, JK Readingo universiteto Teisės fakulteto Teisės ir ekonomikos programos vadovas ir vykdantysis komercinės teisės bei finansų reglamentavimo centro (CCLFR) direktorius, Philip Marsden, JK Konkurencijos teisės forumo direktorius, JK Konkurencijos ir rinkų institucijos (CMA) patarėjų tarybos pirmininko pavaduotojas, Gintarė Surblytė, Max Planck Inovacijų ir konkurencingumo instituto ekspertė, Göran Karreskog, Švedijos konkurencijos institucijos Kartelių ir susijungimų skyriaus vadovas, Gunnar Kallfass, Vokietijos federalinio kartelių biuro Vokietijos ir Europos Konkurencijos teisės skyriaus vadovas ir Laurent Godfroid, Tarptautinės advokatų kontoros Gide Loyrette Nouel partneris.

Pagrindinį pranešimą skaitys karališkasis patarėjas konkurencijos klausimais Richard Whish iš Jungtinės karalystės.

Konferencijos metu vyks ir apskritojo stalo diskusija su  Estijos, Latvijos, Lietuvos ir Suomijos konkurencijos institucijų vadovais. Jos metu ir verslo, ir teisininkų bendruomenės nariai turės galimybę užduoti institucijų vadovams klausimus, susijusius su konkurencijos priežiūra Baltijos šalyse.

Konferencija vyks Vilniaus universiteto, Centrinių rūmų Mažojoje auloje.

Konferencijos pradžia – rugsėjo 10 d. 9 val.

Neturintiems galimybės sudalyvauti konferencijoje, kviečiame sekti tiesiogines naujienas iš konferencijos KT LinkedIN ir Šarūno Keserausko „Twitter“ paskyrose.

Informacinis partneris:

Atstovė viešiesiems ryšiams
Atnaujinta: 2016 09 22