BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

Duomenų apsaugos politika Slapukų naudojimo taisyklės

EUROPOS REKONSTRUKCIJOS IR PLĖTROS BANKAS GALĖS VYKDYTI SANDORĮ

Konkurencijos taryba leido Europos rekonstrukcijos ir plėtros bankui įsigyti 40 proc. įmonės „Urban hub holding“ akcijų ir įgyti bendrąją jos kontrolę kartu su bendrove „Urban HUB“.

Pranešimas apie ketinimą vykdyti koncentraciją gautas 2024 m. sausio 9 d. Įvertinusi su sandoriu susijusias aplinkybes, Konkurencijos taryba konstatavo, kad dėl numatomos vykdyti koncentracijos nebus sukurta ar sustiprinta dominuojanti padėtis arba itin apribota konkurencija atitinkamose rinkose.

„Urban HUB“ vykdo bendrovių valdymo veiklą. Su įmone susiję ūkio subjektai vysto ir nuomoja nekilnojamąjį turtą, gamina ir prekiauja tekstilės gaminiais, baldais, nefasuotais naftos produktais, teikia logistikos paslaugas, siūlo automatikos sprendimus, vykdo investicinę veiklą.

Europos rekonstrukcijos ir plėtros bankas Lietuvoje finansuoja žemės ūkio, energijos vartojimo efektyvumo, finansų įstaigų, gamybos, vietinės aplinkosaugos infrastruktūros, energetikos, turizmo, mažų ir vidutinių įmonių, telekomunikacijų, žiniasklaidos ir kitų sričių projektus. Taip pat remia viešosios ir privačiosios partnerystės būdu įgyvendinamus projektus, tačiau nevykdo ūkio subjektų, kuriuose investuoja, kontrolės.

Įmonė „Urban hub holding“ užsiima nekilnojamojo turto vystymo veikla. Po sandorio sudarymo per bendrąją įmonę ketinama vystyti komercinės paskirties nekilnojamojo turto projektus Vilniuje ir Kaune.

Apie numatomą įvykdyti koncentraciją privaloma pranešti Konkurencijos tarybai ir gauti leidimą, jeigu koncentracijoje dalyvaujančių ūkio subjektų suminės bendrosios pajamos paskutiniais prieš koncentraciją metais yra didesnės negu 20 mln. Eur ir jeigu kiekvieno mažiausiai iš dviejų koncentracijoje dalyvaujančių ūkio subjektų bendrosios pajamos paskutiniais prieš koncentraciją metais yra didesnės negu 2 mln. Eur.

Atnaujinta: 2024 02 01