BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

Duomenų apsaugos politika Slapukų naudojimo taisyklės

FARMACIJOS BENDROVĖMS DUOTAS LEIDIMAS VYKDYTI KONCENTRACIJĄ

Konkurencijos taryba leido vykdyti koncentraciją Estijos bendrovei „AS Magnum, kuri galės įsigyti 100 proc. įmonių „Medikona ir „Apotheca vaistinė akcijų ir per „Apotheca vaistinę netiesiogiai įgyti 100 proc. bendrovių „Naujakiemio vaistinė, „Premeda vaistinė, „Jonavos vaistinė ir „Smėlynės vaistinė akcijų bei perimti vienvaldę pastarųjų kontrolę.

Pranešimas apie ketinimą vykdyti koncentraciją gautas 2022 m. vasario 14 d. Įvertinusi su sandoriu susijusias aplinkybes, Konkurencijos taryba konstatavo, kad dėl numatomos vykdyti koncentracijos nebus sukurta ar sustiprinta dominuojanti padėtis arba itin apribota konkurencija atitinkamose rinkose.

„AS Magnum vykdo kontroliuojamų bendrovių valdymo (holdingo) veiklą. Su ja susijusios įmonės „Magnum Medical, „Allium UPI ir „InBio vykdo didmeninę prekybą vaistais, maisto papildais, kosmetikos priemonėmis bei medicinos priemonėmis, o „Apotheka Pharma vaistinė valdo vaistinių tinklą ir užsiima mažmenine prekyba vaistais bei kitomis vaistinės prekėmis.

Kiti su bendrove „AS Magnum susiję ūkio subjektai vykdo kontroliuojamų bendrovių valdymo (holdingo) veiklą, užsiima nekilnojamojo turto vystymu, logistika, sandėliavimu, didmenine ir mažmenine prekyba veterinarijos prekėmis, laboratorine įranga ir odontologijos produktais bei kitomis veiklomis.

„Medikona vykdo didmeninę prekybą vaistais, maisto papildais, kosmetikos priemonėmis ir medicinos priemonėmis. Su ja susijusi bendrovė „Apotheca vaistinė“ valdo vaistinių tinklą ir užsiima mažmenine prekyba vaistais bei kitomis vaistinės prekėmis.

„Naujakiemio vaistinė, „Premeda vaistinė, „Jonavos vaistinė ir „Smėlynės vaistinė taip pat vykdo mažmeninę prekybą vaistais ir kitomis vaistinės prekėmis.

Apie numatomą įvykdyti koncentraciją privaloma pranešti Konkurencijos tarybai ir gauti leidimą, jeigu koncentracijoje dalyvaujančių ūkio subjektų suminės bendrosios pajamos paskutiniais prieš koncentraciją ūkiniais metais yra didesnės negu 20 mln. Eur ir jeigu kiekvieno mažiausiai iš dviejų koncentracijoje dalyvaujančių ūkio subjektų bendrosios pajamos paskutiniais prieš koncentraciją ūkiniais metais yra didesnės negu 2 mln. Eur.

Atnaujinta: 2022 06 15