Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

 

 

Privatumo politika

FONDŲ VALDYTOJAI LEISTA SUDARYTI SANDORĮ

M5.jpg

Konkurencijos taryba davė leidimą privataus ir rizikos kapitalo fondų valdytojai „AS BaltCap“ vykdyti koncentraciją netiesiogiai per vieną iš savo investicinių fondų įsigyjant po 80,975 proc. bendrovių „Krekenavos agrofirma“ ir „Mėsa LT“ akcijų ir įgyjant vienvaldę jų kontrolę.

Pranešimas apie ketinimą vykdyti koncentraciją gautas 2020 m. vasario 7 d. Įvertinusi su sandoriu susijusias aplinkybes, Konkurencijos taryba konstatavo, kad dėl numatomos vykdyti koncentracijos nebus sukurta ar sustiprinta dominuojanti padėtis, ar itin apribota konkurencija atitinkamose rinkose. Vienvaldė kontrolė bus įgyjama „AS BaltCap“ netiesiogiai per investicinį fondą „BaltCap Private Equity Fund III usaldusfond“ įsigyjant po 80,975 proc. minėtų dviejų bendrovių akcijų.

„AS BaltCap“ yra viena didžiausių privataus ir rizikos kapitalo fondų valdytojų Baltijos šalyse. „BaltCap Private Equity Fund III usaldusfond“ investuoja į įvairią veiklą vykdančias ir sparčiai augančias vidutines Baltijos šalių, Suomijos ir Švedijos bendroves, finansuojant jų plėtrą, siekiant investicinės grąžos.

Kiti su „AS BaltCap“ susiję ūkio subjektai Lietuvoje vykdo įvairią veiklą: teikia statybos, kelių tiesimo ir priežiūros, įvairių objektų projektavimo, nekilnojamojo turto vertinimo, valdymo ir nuomos, skaitmeninės reklamos paslaugas, tvarko atliekas, parduoda laboratorinę įrangą ir baldus, taip pat užsiima ekologiškų, sveikų, natūralių maisto ir ne maisto produktų mažmenine bei didmenine prekyba, sporto klubų, biokuro jėgainių ir kita veikla.

AB „Krekenavos agrofirma“ superka kiaules, galvijus, perdirba skerdenas, prekiauja šaldyta ir šviežia mėsa, jos gaminiais bei pusgaminiais. UAB „Mėsa LT“ užsiima mėsos perdirbimu ir konservavimu, mėsos gaminių gamyba, šviežios mėsos ir mėsos produktų didmenine prekyba.

Apie numatomą įvykdyti koncentraciją privaloma pranešti Konkurencijos tarybai ir gauti leidimą, jeigu koncentracijoje dalyvaujančių ūkio subjektų suminės bendrosios pajamos Lietuvos Respublikoje paskutiniais prieš koncentraciją ūkiniais metais yra didesnės negu 20 mln. Eur ir jeigu kiekvieno mažiausiai iš dviejų koncentracijoje dalyvaujančių ūkio subjektų bendrosios pajamos paskutiniais prieš koncentraciją ūkiniais metais yra didesnės negu 2 mln. Eur.