Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

 

 

Privatumo politika

GINČĄ DĖL BAUDOS SPRĘS LVAT

2020 02 18
1375-1.jpg

Konkurencijos taryba skųs Lietuvos vyriausiajam administraciniam teismui Vilniaus apygardos administracinio teismo (VAAT) sprendimą, kuriuo institucija įpareigojama dar kartą spręsti klausimą dėl bendrovėms „Būsto aplinka“ ir „Mano Būsto priežiūra“ skirtų baudų.

VAAT nutarė iš dalies patenkinti bendrovių „Būsto aplinka“ ir „Mano Būsto priežiūra“ skundus ir grąžinti Konkurencijos tarybai išspręsti klausimą dėl baudų individualizavimo, apskaičiavimo ir paskyrimo. Priminsime, kad minėtos įmonės buvo nubaustos solidaria 1 074 416 Eur bauda už kliudymą Konkurencijos tarybos įgaliotiems pareigūnams atlikti patikrinimą ir gauti tyrimui reikalingus dokumentus.

Konkurencijos įstatyme numatyta, jog ūkio subjektai privalo nekliudyti Konkurencijos tarybos įgaliotiems pareigūnams atlikti patikrinimą, peržiūrėti dokumentus, nepaisant to, kokioje laikmenoje šie saugomi, gauti jų kopijas ir išrašus bei kitą informaciją, reikalingą tyrimui atlikti. Už kliudymą atlikti tyrimą gali būti skirta bauda iki 1 proc. bendrųjų metinių pajamų.