Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

 

 

Privatumo politika

„HANNER“ GALĖS VYKDYTI KONCENTRACIJĄ NT RINKOJE

NT.jpg

Konkurencijos taryba leido įmonei „Hanner“ vykdyti koncentraciją įsigyjant 50 proc. bendrovės „SPV-43“ ir 50 proc. „Arenos NT“ akcijų bei kartu su esama akcininke UAB „NT draudimo grupė“ įgyjant bendrąją abiejų įmonių kontrolę.

Pranešimas apie ketinimą vykdyti koncentraciją gautas 2020 m. lapkričio 24 d. Įvertinusi su sandoriu susijusias aplinkybes, Konkurencijos taryba konstatavo, kad dėl numatomos vykdyti koncentracijos nebus sukurta ar sustiprinta dominuojanti padėtis, ar itin apribota konkurencija atitinkamose rinkose.

„Hanner“ vykdo kontroliuojančių bendrovių veiklą. Su „Hanner“ susiję ūkio subjektai užsiima nekilnojamojo turto (NT) vystymu, komercinio NT nuoma, statybų valdymo, statinių statybos techninės priežiūros, pastatų priežiūros ir eksploatacijos veikla, teikia konsultacines ir kitas turto valdymo paslaugas.

Esama akcininkė „NT draudimo grupė“ plėtoja, parduoda ir nuomoja NT. Su ja susijusios įmonės taip pat užsiima NT operacijomis, įskaitant NT vystymą, pardavimą, nuomą, statybą, žemės sklypų pardavimą.

„SPV-43“ ir „Arenos NT“ planuoja vystyti NT projektą Vilniuje ir vykdyti išplėtoto NT nuomos bei pardavimo veiklą.

Apie numatomą įvykdyti koncentraciją privaloma pranešti Konkurencijos tarybai ir gauti leidimą, jeigu koncentracijoje dalyvaujančių ūkio subjektų suminės bendrosios pajamos paskutiniais prieš koncentraciją ūkiniais metais yra didesnės negu 20 mln. Eur ir jeigu kiekvieno mažiausiai iš dviejų koncentracijoje dalyvaujančių ūkio subjektų bendrosios pajamos paskutiniais prieš koncentraciją ūkiniais metais yra didesnės negu 2 mln. Eur.