Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

 

 

Privatumo politika

I. URMONAITĖ – KONKURENCIJOS TARYBOS PIRMININKO PAVADUOTOJA

Irma.png

Konkurencijos tarybos narė Irma Urmonaitė nuo rugsėjo 20 d. paskirta institucijos pirmininko pavaduotoja.

„Irma yra įvairiapusiška asmenybė tiek savo išsilavinimu, tiek profesine patirtimi, įgyta Lietuvoje, Jungtinėje Karalystėje bei ES Teisingumo Teisme. Savo individualiu darbu ir gebėjimu būti draudžiamų susitarimų tyrėjų komandos lydere ji įgijo autoritetą ne tik mūsų institucijoje, bet ir tarptautiniu lygiu. Šios savybės puikiai tinka imtis Konkurencijos tarybos pirmininko pavaduotojai tenkančios atsakomybės, todėl džiaugiuosi, kad Irma tam pasiryžo“, – sakė Konkurencijos tarybos pirmininkas Šarūnas Keserauskas.

Konkurencijos įstatyme numatyta, kad institucijos vadovas iš Konkurencijos tarybos narių skiria du pavaduotojus. Šiuo metu pirmininko pavaduotojo pareigas taip pat užima Konkurencijos tarybos narys Elonas Šatas.

I. Urmonaitė pirmininko pavaduotoja tapo po to, kai iš institucijos pasitraukė Konkurencijos tarybos narė Dina Lurje, ėjusi pirmininko pavaduotojos pareigas.