BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

Duomenų apsaugos politika Slapukų naudojimo taisyklės

„IMP BALTIC“ SKUNDAS ATMESTAS, O TYRIMAS- BAIGIAMAS

2001 11 23

Vilniaus apygardos administracinis teismas atmetė kaip nepagrįstą UAB „International Masters Publishers Baltic“ skundą dėl Konkurencijos tarybos priimto nutarimo šios bendrovės veiksmų atžvilgiu.

Nutarimas priimtas šių metų kovo pabaigoje Konkurencijos tarybai baigus tyrimą. Nutarime buvo konstatuota, kad UAB „IMP Baltic“ pažeidė Reklamos įstatymo reikalavimus. Tyrimo metu buvo nustatyta, kad UAB „IMP Baltic“ reklaminiame lankstinuke apie „Namų medicinos enciklopedijos“ prenumeratą pateikta informacija vartotojams yra klaidinanti reklama. Bendrovė buvo įpareigota nutraukti šios klaidinančios reklamos naudojimą, nurodytu būdu paneigti klaidinančius teiginius ir apie nutarimo įvykdymą informuoti Konkurencijos tarybą.

UAB „IMP Baltic“ šį nutarimą apskundė Vilniaus apygardos administraciniam teismui.

Po to UAB „IMP Baltic“ Lietuvos gyventojams išplatino naujus lankstinukus, siūlančius užsiprenumeruoti paštu platinamą „Namų medicinos enciklopediją“, o juose vėl buvo praleista dalis informacijos, kuri yra svarbi norint išvengti vartotojų klaidinimo. Konkurencijos taryba pradėjo dar vieną tyrimą dėl UAB „IMP Baltic“ nevykdomų įpareigojimų, kadangi reklamuojant „Namų medicinos enciklopedijos“ prenumeratą vartotojams nenurodoma galutinė visiškai sukomplektuoto leidinio kaina ir jo įsigijimo terminai.

Tyrimas dėl įpareigojimų nevykdymo jau baigiamas. Konkurencijos taryba pritarė jo išvadoms ir klausimas bus nagrinėjamas artimiausiame viešame Tarybos posėdyje.

Atstovė viešiesiems ryšiams
Atnaujinta: 2015 12 10