BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

Duomenų apsaugos politika Slapukų naudojimo taisyklės

IMPORTUOJANČIOS ĮMONĖS GALĖS GAUTI VALSTYBĖS PAGALBĄ ATIDEDANT AKCIZŲ IR PVM MOKĖJIMĄ

2022 01 05

Europos Komisija 2022 m. sausio 4 d. patvirtino naują laikinos valstybės pagalbos priemonę, skirtą nuo COVID-19 pandemijos nukentėjusioms Lietuvos įmonėms paremti.

Pagal priemonę, kurią parengė Muitinės departamentas, pagalba bus teikiama kaip beprocentinis akcizų ir pridėtinės vertės mokesčio už importuojamas prekes mokėjimo atidėjimas arba išdėstymas dalimis, taip pat valstybės pagalba bus derinama su mokesčių skolų išieškojimo sustabdymu. Pagalbos priemonės tikslas – padidinti pagalbos gavėjų likvidumą ir padėti jiems tęsti veiklą pandemijos metu ir po jos. Bendras numatomas priemonės biudžetas – 125 000 Eur. 

Konkurencijos taryba šiuo metu aktyviai konsultuoja valdžios institucijas dėl valstybės pagalbos taisyklių taikymo paramos priemonėms, skirtoms kovoti su COVID-19 protrūkiu ar jo pasekmėmis. Kilus klausimų, prašoma kreiptis el. paštu Covid.ValstybesPagalba@kt.gov.lt.

Atnaujinta: 2022 01 05