BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

Duomenų apsaugos politika Slapukų naudojimo taisyklės

„INMEDICA“ GALĖS VYKDYTI SANDORĮ

Konkurencijos taryba leido bendrovei „InMedica“ įsigyti 100 proc. Vilniaus implantologijos centro klinikos akcijų ir perimti jos vienvaldę kontrolę.

Pranešimas apie ketinimą vykdyti koncentraciją gautas 2022 m. gruodžio 7 d. Įvertinusi su sandoriu susijusias aplinkybes, Konkurencijos taryba konstatavo, kad dėl numatomos vykdyti koncentracijos nebus sukurta ar sustiprinta dominuojanti padėtis arba itin apribota konkurencija atitinkamose rinkose.

„InMedica“ teikia sveikatos priežiūros paslaugas, o jos klinikų tinklas – pirminio ir antrinio lygio asmens sveikatos priežiūros paslaugas, taip pat odontologijos, dienos chirurgijos paslaugas, vykdo laboratorinę veiklą visoje Lietuvoje.

Kai kurios su „InMedica“ susijusios bendrovės irgi teikia įvairias sveikatos, ligoninių, odontologijos priežiūros paslaugas, kitos – užsiima nekilnojamojo turto valdymo ir investicine veikla, gamina plieninius įvairios paskirties statinius, technologines konstrukcijas, įrenginius bei talpyklas, projektuoja ir gamina metalo konstrukcijas, mobilumo prietaisus, vykdo didmeninę prekybą kosmetika, maisto papildais ir vaistais, užsiima komunalinių atliekų ir antrinių žaliavų surinkimu, vežimu ir apdorojimu Lietuvoje ir kt.

Vilniaus implantologijos centro klinika sostinėje teikia odontologijos paslaugas.

Apie numatomą įvykdyti koncentraciją privaloma pranešti Konkurencijos tarybai ir gauti leidimą, jeigu koncentracijoje dalyvaujančių ūkio subjektų suminės bendrosios pajamos paskutiniais prieš koncentraciją ūkiniais metais yra didesnės negu 20 mln. Eur ir jeigu kiekvieno mažiausiai iš dviejų koncentracijoje dalyvaujančių ūkio subjektų bendrosios pajamos paskutiniais prieš koncentraciją ūkiniais metais yra didesnės negu 2 mln. Eur.

Atnaujinta: 2023 02 07