BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

Duomenų apsaugos politika Slapukų naudojimo taisyklės

„INMEDICA“ GAVO LEIDIMĄ ĮSIGYTI PANEVĖŽIO ODONTOLOGIJOS KLINIKĄ

Konkurencijos taryba davė leidimą bendrovei „InMedica“ įsigyti 100 proc. įmonės „Panevėžio odontologai“ akcijų ir perimti jos vienvaldę kontrolę.

Pranešimas apie ketinimą vykdyti koncentraciją gautas 2024 m. sausio 23 d. Įvertinusi su sandoriu susijusias aplinkybes, Konkurencijos taryba konstatavo, kad dėl numatomos vykdyti koncentracijos nebus sukurta ar sustiprinta dominuojanti padėtis arba itin apribota konkurencija atitinkamose rinkose.

Sveikatos priežiūros paslaugas teikianti bendrovė „InMedica“ valdo to paties pavadinimo medicinos klinikų tinklą, kuris teikia pirminio ir antrinio lygio asmens sveikatos priežiūros, odontologijos, dienos chirurgijos paslaugas, taip pat vykdo laboratorinę veiklą visoje Lietuvoje. Su ja susiję ūkio subjektai vykdo įvairią veiklą: teikia sveikatos priežiūros, odontologijos, medicininės reabilitacijos, veterinarijos, apgyvendinimo, kelių bei gatvių priežiūros paslaugas, užsiima nekilnojamojo turto valdymo ir investicine veikla, vykdo didmeninę prekybą kosmetika, platina farmacijos prekes, surenka, rūšiuoja ir apdoroja įvairias atliekas, pakuotes bei antrines žaliavas ir teikia kitas paslaugas.

„Panevėžio odontologai“ teikia odontologijos paslaugas Panevėžyje.

Apie numatomą įvykdyti koncentraciją privaloma pranešti Konkurencijos tarybai ir gauti leidimą, jeigu koncentracijoje dalyvaujančių ūkio subjektų suminės bendrosios pajamos paskutiniais prieš koncentraciją metais yra didesnės negu 20 mln. Eur ir jeigu kiekvieno mažiausiai iš dviejų koncentracijoje dalyvaujančių ūkio subjektų bendrosios pajamos paskutiniais prieš koncentraciją metais yra didesnės negu 2 mln. Eur.

Atnaujinta: 2024 02 20