BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

Duomenų apsaugos politika Slapukų naudojimo taisyklės

INVESTICINĖ BENDROVĖ GALĖS ĮSIGYTI „ALEPH GROUP“ ĮMONĖS AKCIJŲ

Konkurencijos taryba leido investicinei bendrovei „Aleph Maradona“ įsigyti papildomus 14,2457 proc. įmonės „Aleph Group“ akcijų  ir kartu su jau turimomis 37,3644 proc. perimti šios bendrovės kontrolinį akcijų paketą.

Pranešimas apie ketinimą vykdyti koncentraciją gautas 2023 m. gruodžio 29 d. Įvertinusi su sandoriu susijusias aplinkybes, Konkurencijos taryba konstatavo, kad dėl numatomos vykdyti koncentracijos nebus sukurta ar sustiprinta dominuojanti padėtis arba itin apribota konkurencija atitinkamose rinkose.

„Aleph Maradona“ netiesiogiai priklauso CVC investicinių fondų tinklui, kuris  teikia investavimo konsultacijas ir užsiima investicijų valdymu tam tikrų fondų bei platformų vardu. CVC fondams netiesiogiai priklausančios įmonės vykdo veiklą chemijos, komunalinių paslaugų, gamybos, mažmeninės prekybos ir platinimo bei kituose sektoriuose Europoje, JAV ir Azijos bei Ramiojo vandenyno regione. CVC fondai yra investavę į kelias bendroves, turinčias padalinius Lietuvoje. Pastarieji prekiauja kosmetikos produktais bei kuria debesų kompiuterijos programinę įrangą.

Bendrovė „Aleph Group“ yra skaitmeninės žiniasklaidos partnerė, jungianti reklamos užsakovus su pirmaujančiomis virtualiosiomis platformomis daugiau nei 130-yje pasaulio šalių. Lietuvoje ši įmonė vykdo veiklą per „Httpool Lithuania“, kuri atstovauja skaitmeninių medijų bendrovėms, neturinčioms padalinių mūsų šalyje, ir teikia internetinių medijų reklamos paslaugas bei susijusią techninę pagalbą.

Apie numatomą įvykdyti koncentraciją privaloma pranešti Konkurencijos tarybai ir gauti leidimą, jeigu koncentracijoje dalyvaujančių ūkio subjektų suminės bendrosios pajamos paskutiniais prieš koncentraciją metais yra didesnės negu 20 mln. Eur ir jeigu kiekvieno mažiausiai iš dviejų koncentracijoje dalyvaujančių ūkio subjektų bendrosios pajamos paskutiniais prieš koncentraciją metais yra didesnės negu 2 mln. Eur.

Atnaujinta: 2024 01 25