BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

Duomenų apsaugos politika Slapukų naudojimo taisyklės

INVESTICINĖ BENDROVĖ GALĖS ĮSIGYTI LAZERIŲ KOMPONENTŲ GAMINTOJĄ

Konkurencijos taryba leido įmonei „Francis EO“ įsigyti 50,14 proc. bendrovės „EKSMA Optics“ akcijų ir perimti jos vienvaldę kontrolę.

Pranešimas apie ketinimą vykdyti koncentraciją gautas 2024 m. kovo 6 d. Įvertinusi su sandoriu susijusias aplinkybes, Konkurencijos taryba konstatavo, kad dėl numatomos vykdyti koncentracijos nebus sukurta ar sustiprinta dominuojanti padėtis arba itin apribota konkurencija atitinkamose rinkose.

„Francis EO“ yra Lietuvoje veikianti kontroliuojančioji bendrovė, su kuria susijusios įmonės investuoja į energetikos ir nekilnojamojo turto objektus, finansų sektoriaus įmones Lietuvoje ir užsienyje, užsiima investicijų valdymu bei elektronine prekyba, konsultuoja ir prižiūri verslą, teikia finansines konsultacijas, nuomoja nekilnojamąjį turtą, kuria, gamina bei prekiauja lazeriniais jutikliais ir kt.

„EKSMA Optics“ gamina lazerių optinius komponentus, su bendrove susiję ūkio subjektai užsiima laboratorinės ir medicininės įrangos prekyba ir aptarnavimu.

Apie numatomą įvykdyti koncentraciją privaloma pranešti Konkurencijos tarybai ir gauti leidimą, jeigu koncentracijoje dalyvaujančių ūkio subjektų suminės bendrosios pajamos paskutiniais prieš koncentraciją metais yra didesnės negu 20 mln. Eur ir jeigu kiekvieno mažiausiai iš dviejų koncentracijoje dalyvaujančių ūkio subjektų bendrosios pajamos paskutiniais prieš koncentraciją metais yra didesnės negu 2 mln. Eur.

Atnaujinta: 2024 04 05