BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

Duomenų apsaugos politika Slapukų naudojimo taisyklės

INVESTICINĖ BENDROVĖ GALĖS VYKDYTI SANDORĮ NEKILNOJAMOJO TURTO SEKTORIUJE

Konkurencijos taryba leido uždarojo tipo informuotiesiems investuotojams skirtai investicinei bendrovei „ZeroSum Mixed Fund II“ įsigyti 100 proc. įmonės „Švitrigailos 11B“ akcijų ir perimti jos vienvaldę kontrolę.

Pranešimas apie ketinimą vykdyti koncentraciją gautas 2024 m. gegužės 9 d. Įvertinusi su sandoriu susijusias aplinkybes, Konkurencijos taryba konstatavo, kad dėl numatomos vykdyti koncentracijos nebus sukurta ar sustiprinta dominuojanti padėtis arba itin apribota konkurencija atitinkamose rinkose.

„ZeroSum Mixed Fund II“ tiesiogiai ir per antrines įmones investuoja į nekilnojamojo turto objektus Baltijos šalyse. Su ja susijusios bendrovės vykdo įvairaus pobūdžio investicines veiklas Lietuvoje, gamina saugiuosius dokumentų blankus, teikia komercinės spaudos, dokumentų spausdinimo, reklamos, finansines bei paskolų administravimo, buhalterines ir teisines paslaugas, valdo tarpusavio skolinimo ir sutelktinio finansavimo platformą, perka, parduoda ir nuomoja nekilnojamąjį turtą, konsultuoja verslo ir valdymo klausimais, užsiima laidojimo veikla ir kt.

Bendrovė „Švitrigailos 11B“ nuomoja biuro, automobilių parkavimo ir kavinės patalpas Vilniuje.

Apie numatomą įvykdyti koncentraciją privaloma pranešti Konkurencijos tarybai ir gauti leidimą, jeigu koncentracijoje dalyvaujančių ūkio subjektų suminės bendrosios pajamos paskutiniais prieš koncentraciją metais yra didesnės negu 20 mln. Eur ir jeigu kiekvieno mažiausiai iš dviejų koncentracijoje dalyvaujančių ūkio subjektų bendrosios pajamos paskutiniais prieš koncentraciją metais yra didesnės negu 2 mln. Eur.

Atnaujinta: 2024 06 05