BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

Duomenų apsaugos politika Slapukų naudojimo taisyklės

INVESTICINIAM FONDUI LEISTA PERIMTI 13-OS ĮMONIŲ BENDRĄJĄ KONTROLĘ

Latvijos investicinis fondas „KS Livonia Partners Fund II“ galės įsigyti 70,44 proc. Latvijoje registruotos bendrovės „Digital Mind“ akcijų ir netiesiogiai per ją – dar 12 susijusių įmonių akcijų. Leidimą šiam sandoriui davė Konkurencijos taryba.

Pranešimas apie ketinimą vykdyti koncentraciją gautas 2024 m. sausio 4 d. Fondas planuoja įsigyti 70,44 proc. Latvijos bendrovės „Digital Mind“ akcijų ir netiesiogiai per pastarąją įgyti dar 12-kos trijose Baltijos valstybėse ir Lenkijoje registruotų įmonių akcijų bei kartu su penkiais fiziniais asmenimis perimti bendrąją šių bendrovių kontrolę.

Įvertinusi su sandoriu susijusias aplinkybes, Konkurencijos taryba konstatavo, kad dėl numatomos vykdyti koncentracijos nebus sukurta ar sustiprinta dominuojanti padėtis arba itin apribota konkurencija atitinkamose rinkose.

„KS Livonia Partners Fund II“ investuoja į įvairiose srityse veikiančias bendroves Baltijos šalyse ir kituose regionuose Europoje. Su fondu susiję ūkio subjektai Lietuvos Respublikoje užsiima stambių gabaritų stiklo pluoštu sutvirtinto plastiko gaminių gamyba, teikia interneto prieigos (plačiajuosčio šviesolaidinio interneto), mokamos televizijos bei fiksuoto telefono ryšio paslaugas įvairiuose Lietuvos miestuose ir regionuose, prekiauja su teikiamomis paslaugomis susijusia įranga, pramoninės šaldymo įrangos gamyba, priežiūra, pardavimu mažmeniniams ir didmeniniams klientams, darbuotojų sveikatinimo ir sveikatingumo paslaugų platformos paslaugomis, siūlo tvarių namų sprendimus, teikia stiklo apdirbimo paslaugas, vykdo ekologiškų maišelių iš neaustinės medžiagos bei popieriaus gamybą ir didmeninę prekybą.

„Digital Mind“ ir su šia bendrove susijusios įmonės įvairiose Europos Sąjungos valstybėse teikia IT konsultavimo paslaugas, vykdo programinės įrangos licencijų perpardavimo ir informacinių sistemų valdymo bei palaikymo veiklą, o Lietuvoje – teikia verslo valdymo sistemų priežiūros paslaugas.

Apie numatomą įvykdyti koncentraciją privaloma pranešti Konkurencijos tarybai ir gauti leidimą, jeigu koncentracijoje dalyvaujančių ūkio subjektų suminės bendrosios pajamos paskutiniais prieš koncentraciją metais yra didesnės negu 20 mln. Eur ir jeigu kiekvieno mažiausiai iš dviejų koncentracijoje dalyvaujančių ūkio subjektų bendrosios pajamos paskutiniais prieš koncentraciją metais yra didesnės negu 2 mln. Eur.

Atnaujinta: 2024 02 05