BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

Duomenų apsaugos politika Slapukų naudojimo taisyklės

INVESTICINIS FONDAS GAVO LEIDIMĄ ĮSIGYTI KRUOPŲ BEI DRIBSNIŲ GAMINTOJĄ IR KITAS ĮMONES

Investicinis fondas „INVL Baltic Sea Growth Fund“ galės įsigyti 100 proc. bendrovės „Galinta“ akcijų, Pajieslio žemės ūkio bendrovės verslo dalį ir Šilavoto žemės ūkio bendrovės kompleksą, o netiesiogiai – po 100 proc. įmonių „Galinta ir partneriai“ bei „Galinta Polska“ akcijų bei kooperatyvo „Gerkonių elevatorius“ pajų. Leidimą šiam sandoriui davė Konkurencijos taryba.

Pranešimas apie ketinimą vykdyti koncentraciją gautas 2023 m. gruodžio 4 d. Įvertinusi su sandoriu susijusias aplinkybes, Konkurencijos taryba konstatavo, kad dėl numatomos vykdyti koncentracijos nebus sukurta ar sustiprinta dominuojanti padėtis arba itin apribota konkurencija.

Uždarojo tipo profesionaliems investuotojams skirtas privataus kapitalo investicinis fondas „INVL Baltic Sea Growth Fund“ vykdo investicinę veiklą. Su fondu susiję ūkio subjektai Lietuvoje užsiima įvairia veikla: teikia sveikatos priežiūros, veterinarijos, SPA, sanatorinio gydymo ir kitas paslaugas, valdo nekilnojamąjį turtą ir į jį investuoja, projektuoja ir gamina metalo konstrukcijas, surenka ir tvarko tam tikras atliekas, prekiauja atliekų surinkimo konteineriais bei kt.

„Galinta“, „Galinta ir partneriai“, Lenkijoje registruota bendrovė „Galinta Polska“, Kėdainių rajono Pajieslio žemės ūkio bendrovė, Prienų rajono Šilavoto žemės ūkio bendrovė ir kooperatyvas „Gerkonių elevatorius“ Lietuvos Respublikoje užsiima didmenine prekyba grūdais, dribsniais, miltais, košėmis, kruopomis, teikia elevatoriaus paslaugas, superka grūdus ir nuomoja nekilnojamąjį turtą.

Apie numatomą įvykdyti sandorį privaloma pranešti Konkurencijos tarybai ir gauti leidimą, jeigu koncentracijoje dalyvaujančių ūkio subjektų suminės bendrosios pajamos paskutiniais prieš koncentraciją finansiniais metais yra didesnės negu 20 mln. Eur ir jeigu kiekvieno jų bendrosios pajamos – didesnės negu 2 mln. Eur.

Atnaujinta: 2024 01 03