BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

Duomenų apsaugos politika Slapukų naudojimo taisyklės

ĮVYKO PIRMOJI PROJEKTO #ATVIRAI SU KONKURENCIJOS TARYBA KONFERENCIJA

Gegužės 17 d. įvyko pirmoji projekto #Atvirai su Konkurencijos taryba konkurencijos teisės konferencija. Konkurencijos tarybos ir advokatų kontoros SORAINEN surengto renginio dalyviai diskutavo apie iššūkius elektroninėje erdvėje ir (r)evoliuciją atleidime nuo baudų.

Konkurencijos tarybos pirmininkas Šarūnas Keserauskas apžvelgė praėjusiųjų metų Konkurencijos tarybos atliktus svarbiausius tyrimus, renginio svečius supažindino su 2016 metų veiklos prioritetais bei naujovėmis. 2016 metais planuojama atnaujinti atleidimo nuo baudų tvarką bei kainų palyginimo gaires, be to, pristatyti naująją Konkurencijos tarybos svetainę, kuri leis vartotojams dar greičiau ir efektyviau pasiekti reikiamą informaciją. Šiais metais Konkurencijos taryba ketina pristatyti ir elektroninę pranešimo apie koncentraciją formą, kuri suteiks galimybę pranešimus apie koncentracijas teikti elektroniniu būdu.

Konkurencijos taryba kuria naudą tiek verslui, tiek vartotojams. Mes palaikome rinkas atviras ir siekiame, kad įėjimas į rinkas būtų palankus verslui ir tiems, kurie rinkoje veikia sąžiningai.

–Šarūnas Keserauskas, Konkurencijos tarybos pirmininkas

Renginyje pranešimą apie Europos komisijos atliktą tyrimą apie elektroninę prekybą pristatė Rosario Rende Granata, EK atstovas. Konkurencijos tarybos pirmininko pavaduotojas Elonas Šatas aptarė dažniausiai pasitaikančią netinkamą praktiką elektroninėje erdvėje.

Antrojoje konferencijos dalyje dalyviai pirmieji galėjo susipažinti su siūlymais atleidimo nuo baudų tvarkos projekte. Konkurencijos tarybos narė Dina Lurje pristatė būsimas tvarkos naujoves bei Konkurencijos tarybos patirtį šioje srityje. Konferencijos pabaigoje renginio dalyviai turėjo galimybę pasikonsultuoti su Konkurencijos tarybos atstovais įvairiais konkurencijos teisės taikymo klausimais kasdieninėje įmonių veikloje.

Konferencijoje iš viso dalyvavo daugiau nei 60 dalyvių iš skirtingų Lietuvos advokatų kontorų ir bendrijų, didžiausių Lietuvos įmonių.

#Atvirai su Konkurencijos taryba – institucijos ir privataus sektoriaus bendradarbiavimo projektas, skirtas organizuoti reguliarias diskusijų sesijas aktualiausiais konkurencijos teisės klausimais.

Konferencijos pranešimai:

Atnaujinta: 2016 10 24