Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

 

 

Privatumo politika

J. IVANAUSKIENĖ BAIGS EITI KONKURENCIJOS TARYBOS NARĖS PAREIGAS

lentelė.jpg

Rugsėjo 15 d. Prezidentas Gitanas Nausėda pasirašė dekretą, kuriuo atleidžia Konkurencijos tarybos narę Jolantą Ivanauskienę iš pareigų jos noru nuo rugsėjo 30 d.

J. Ivanauskienė buvo paskirta Konkurencijos tarybos nare šešerių metų kadencijai nuo 2013 m. rugsėjo 3 d. Prieš užimdama šias pareigas, ji dirbo Konkurencijos taryboje Teisės skyriuje, vėliau vadovavo Draudžiamų susitarimų skyriui.

J. Ivanauskienė šių metų rugpjūčio 27 d. laimėjo Valstybės tarnybos departamento organizuotą viešą konkursą Konkurencijos tarybos vyriausiojo patarėjo pareigoms užimti. Šias pareigas ji pradės eiti nuo spalio 1 d. ir bus atsakinga už institucijos atliekamų tyrimų koordinavimą bei priežiūrą.

Nuo spalio 1 d. Konkurencijos tarybą sudarys pirmininkas Šarūnas Keserauskas ir nariai Dina Lurje, Elonas Šatas, Medeina Augustinavičienė. Konkurencijos tarybos įstatymas numato, kad Konkurencijos tarybos pirmininką ir narius Ministro Pirmininko teikimu skiria Prezidentas. Konkurencijos tarybos nariai yra skiriami šešerių metų laikotarpiui, ne daugiau kaip dviem kadencijoms iš eilės.