BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

Duomenų apsaugos politika Slapukų naudojimo taisyklės

JAPONIJOS ĮMONĖ GALĖS VYKDYTI SANDORĮ

Konkurencijos taryba leido Japonijos įmonei „Mitsui & Co.“ įsigyti Singapūro bendrovės „IPSP Oriental Holding“ akcijų ir tokiu būdu kartu su įmone „Long Effort Singapore Holding“ netiesiogiai perimti „Industrial Pesquera Santa Priscila“ ir „IPSP Inc.“ bendrovių vienvaldę kontrolę.

Pranešimas apie ketinimą vykdyti koncentraciją gautas 2023 m. spalio 20 d. Įvertinusi su sandoriu susijusias aplinkybes, Konkurencijos taryba konstatavo, kad dėl numatomos vykdyti koncentracijos nebus sukurta ar sustiprinta dominuojanti padėtis arba itin apribota konkurencija atitinkamose rinkose.

„Mitsui & Co.“ yra prekybos įmonė, užsiimanti geležies ir plieno produktų, mineralinių ir metalo išteklių verslu, energetika, inovacijų ir įmonių plėtra. Su ja susijusios bendrovės Lietuvoje prekiauja chemijos produktais.  

„Industrial Pesquera Santa Priscila“ ir „IPSP Inc.“ bei su jomis susijusios įmonės augina krevetes bei tilapijas ir jomis prekiauja. Lietuvoje IPSP grupė prekiauja krevetėmis.

„Long Effort Singapore Holding“ per susijusius ūkio subjektus veikia mangų auginimo, nekilnojamojo turto ir telekomunikacijų sektoriuose. Lietuvoje ši įmonė pajamų negauna.

Apie numatomą įvykdyti koncentraciją privaloma pranešti Konkurencijos tarybai ir gauti leidimą, jeigu koncentracijoje dalyvaujančių ūkio subjektų suminės bendrosios pajamos paskutiniais prieš koncentraciją ūkiniais metais yra didesnės negu 20 mln. Eur ir jeigu kiekvieno mažiausiai iš dviejų koncentracijoje dalyvaujančių ūkio subjektų bendrosios pajamos paskutiniais prieš koncentraciją ūkiniais metais yra didesnės negu 2 mln. Eur.

Atnaujinta: 2023 11 21