Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

Privatumo politika

JŪRATĖ ŠOVIENĖ IR JOLANTA IVANAUSKIENĖ PASKIRTOS KONKURENCIJOS TARYBOS NARĖMIS

2013 07 30

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė 2013 m. liepos 30 d. dekretu, atsižvelgusi į Ministro Pirmininko Algirdo Butkevičiaus teikimą, Lietuvos Respublikos konkurencijos tarybos (toliau – Konkurencijos taryba) narėmis šešerių metų kadencijai paskyrė teisininkes Jūratę Šovienę ir Jolantą Ivanauskienę. Jūratei Šovienei tai jau antra kadencija iš eilės, o Jolanta Ivanauskienė, prieš tai buvusi Draudžiamų susitarimų skyriaus vedėja, keičia kadenciją baigusį Konkurencijos tarybos narį, ekonomistą Sigitą Cemnolonskį.

„Džiaugiuosi, kad tokios puikios profesionalės kaip Jolanta ir Jūratė lieka tęsti savo karjerą Konkurencijos taryboje“ – sako Konkurencijos tarybos pirmininkas Šarūnas Keserauskas, kartu dėkodamas Sigitui Cemnolonskiui už jo indėlį į institucijos veiklą, ypač valstybės pagalbos priežiūros srityje.

Jūratė Šovienė ir Jolanta Ivanauskienė pareigas pradės eiti nuo rugsėjo 3 dienos.

 

Komunikacijos skyrius

Atstovė viešiesiems ryšiams