BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

Duomenų apsaugos politika Slapukų naudojimo taisyklės

 


KAI KURIUOS TVARKOS PUNKTUS KONKURENCIJOS TARYBA ĮPAREIGOJO PAKEISTI

2004 05 27

Konkurencijos taryba posėdyje priėmė nutarimą, kuriuo įpareigojo Sveikatos apsaugos ministeriją pakeisti Sveikatos apsaugos ministro 1999 m. vasario 11 d. įsakymu Nr. 69 „Dėl kaimo vietovių gyventojų aprūpinimo vaistais ir vaistinės asortimento prekėmis per pirminės sveikatos priežiūros įstaigas“ patvirtintos tvarkos nurodytus punktus taip, kad jie atitiktų Konkurencijos įstatymo 4 straipsnio nuostatas.

Tyrimą Konkurencijos taryba atliko gavusi UAB „Gelsvės vaistinė“ skundą. Konkurencijos taryba konstatavo, kad dėl kai kuriuose minėtos tvarkos punktuose numatytų pirmenybės nustatymo kriterijų, išduodant vaistinėms Sveikatos apsaugos ministerijos leidimus vykdyti kaimo gyventojų aprūpinimą vaistais per pirminės sveikatos priežiūros įstaigas, sudaromos skirtingos sąlygos konkuruoti farmacinės veiklos rinkoje kaimo vietovėse.

Taip pat nustatyta, kad dėl minimos tvarkos viename iš punktų numatyto Sveikatos apsaugos ministerijos leidimų galiojimo termino gali atsirasti konkurencijos sąlygų skirtumų. Farmacinės veiklos rinkoje kaimo vietovėse veikiančioms vaistinėms, jau gavusioms leidimus, sudaromos palankesnės sąlygos prekiauti palyginti su tomis vaistinėmis, kurios tokių leidimų neturi. Taip pat apribojamos pastarųjų vaistinių galimybės ateityje prekiauti tokiomis pat palankiomis sąlygomis vaistais kaimo vietovėse.

Atstovė viešiesiems ryšiams
Atnaujinta: 2016 06 19