Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

Privatumo pranešimas

Kas žinotina vadovui apie Konkurencijos įstatymo pažeidimų rizikas?

2011 05 11

2011 m. gegužės 11 d. Konkurencijos tarybos Teisės ir konkurencijos politikos skyriaus vedėjas Elonas Šatas Vilniaus 510-ojo verslo vadovų klubo sesijoje skaitė pranešimą „Kas žinotina vadovui apie Konkurencijos įstatymo pažeidimų rizikas?“ Sesijos dalyviai – Vilniaus 510-ojo verslo vadovų klubo nariai, aukščiausio lygio didelių įmonių ir įmonių grupių vadovai.

Klubo narius – sesijos dalyvius pranešėjas supažindino su Konkurencijos tarybos veiklos prioritetais, sritimis, kurioms skiriamas pagrindinis institucijos dėmesys, paaiškino, kokią įtaką Tarybos veiksmai turės verslui bei konkurencijos skatinimui. Pranešėjas atskleidė Konkurencijos įstatymo reikalavimus, kurių turėtų laikytis įmonės, kad išvengtų galimų Konkurencijos įstatymo pažeidimų. Vyko diskusijos apie praktinius Konkurencijos įstatymo taikymo aspektus, esamas problemas, atsakyta į pateiktus klausimus konkurencijos teisės temomis.

  • Pranešimo „Kas žinotina vadovui apie Konkurencijos įstatymo pažeidimų rizikas?“ tezės.