Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

Privatumo politika

KEIČIASI RINKLIAVOS UŽ PRANEŠIMŲ APIE KONCENTRACIJĄ NAGRINĖJIMĄ

rinkliava.jpg

Informuojame, kad Vyriausybės patvirtintu nutarimu nuo lapkričio 16 d. įsigaliojo nauji rinkliavų už pranešimų apie koncentraciją nagrinėjimą dydžiai.

Nuo šiol už pranešimų apie koncentraciją nagrinėjimą bus mokamos šios rinkliavos:

  • 4800 Eur – kai koncentracijoje dalyvaujančių ūkio subjektų suminės bendrosios pajamos paskutiniais prieš koncentracijos įgyvendinimą ūkiniais metais yra iki 28,962 mln. Eur;
  • 6000 Eur – kai koncentracijoje dalyvaujančių ūkio subjektų suminės bendrosios pajamos paskutiniais prieš koncentracijos įgyvendinimą ūkiniais metais yra nuo 28,962 mln. Eur iki 144,81 mln. Eur;
  • 7200 Eur – kai koncentracijoje dalyvaujančių ūkio subjektų suminės bendrosios pajamos paskutiniais prieš koncentracijos įgyvendinimą ūkiniais metais yra nuo 144,81 mln. Eur.

Konkurencijos taryba primena, kad apie numatomą įvykdyti koncentraciją privaloma pranešti Konkurencijos tarybai ir gauti leidimą, jeigu koncentracijoje dalyvaujančių ūkio subjektų suminės bendrosios pajamos paskutiniais prieš koncentraciją ūkiniais metais yra didesnės negu 14,5 mln. Eur ir jeigu kiekvieno mažiausiai iš dviejų koncentracijoje dalyvaujančių ūkio subjektų bendrosios pajamos paskutiniais prieš koncentraciją ūkiniais metais yra didesnės negu 1,45 mln. Eur.

Pranešimas apie koncentraciją turi būti pateiktas Konkurencijos tarybai iki koncentracijos įgyvendinimo.

Koncentracija negali būti įgyvendinta tol, kol nėra gautas Konkurencijos tarybos leidimas.