BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

Duomenų apsaugos politika Slapukų naudojimo taisyklės

KONKURENCIJA TURĖTŲ RŪPĖTI VISIEMS ŠALIES GYVENTOJAMS

2018 11 19

Vilniuje surengtu seminaru Konkurencijos taryba užbaigė dvejus metus trukusį renginių ciklą #SuKonkurencijaPoLietuvą. Institucijos ekspertai apsilankė 10-yje regionų, seminaruose iš viso dalyvavo 1100 viešojo ir privataus sektoriaus atstovų.

Konkurencijos tarybos pirmininkas Šarūnas Keserauskas akcentavo, kad seminarų metu buvo ne tik dalijamasis aktualia informacija, bet ir siekiama išsiaiškinti, kokios konkrečios konkurencijos problemos rūpi skirtingų savivaldybių viešajam ir privačiajam sektoriui, taip pat paskatinti rinkos dalyvius kreiptis į Konkurencijos tarybą, jeigu kyla įtarimų dėl galimų konkurencijos pažeidimų.

Tarybos narė Dina Lurje bei Teisės ir konkurencijos politikos skyriaus vyresnioji patarėja Monika Dumbrytė-Ožiūnienė apžvelgė svarbiausius institucijos išaiškintus draudžiamus susitarimus viešuosiuose pirkimuose, pristatė požymius, pagal kuriuos perkančiosios organizacijos galėtų atpažinti galimus kartelius ir imtis priemonių, taip pat pasakojo verslo atstovams, kaip nepažeisti konkurencijos taisyklių dalyvaujant viešuosiuose pirkimuose.

Kas yra valstybės pagalba, kaip ir kam ji gali būti teikiama, kodėl apie ją būtina pranešti Europos Komisijai, seminaro dalyviams pristatė Konkurencijos tarybos Viešųjų subjektų priežiūros skyriaus vyresnioji patarėja Agnė Richard.

Renginio pranešimai:

Atnaujinta: 2019 08 16