Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

Duomenų apsaugos politika Slapukų naudojimo taisyklės

 


KONKURENCIJOS EKSPERTAI DALIJOSI PATIRTIMI SU EGIPTO TEISĖSAUGOS ATSTOVAIS

2017 08 03
Egipto_prokuraturos_vizitas.jpg

Kaip Lietuvoje ginama konkurencija, siekiant kuo didesnės naudos vartotojams, domėjosi Konkurencijos taryboje rugpjūčio 1–3 d. apsilankiusi Egipto prokuratūros delegacija.

Konkurencijos tarybos ekspertai svečiams pristatė institucijos veiklą, kaip užtikrinama konkurencijos teisės normų laikymosi priežiūra, apžvelgė svarbiausius pastarųjų metų tyrimus, ypatingą dėmesį skyrė karteliams viešuosiuose pirkimuose.

Draudžiamų susitarimų tyrimų skyriaus ekspertai dalijosi kartelių išaiškinimo patirtimi, pristatė Lietuvoje už tokius pažeidimus numatytas sankcijas, pasakojo apie bendradarbiavimą su kitomis viešuosius pirkimus prižiūrinčiomis ir pažeidimus tiriančiomis institucijomis. Konkurencijos tarybos narė Jolanta Ivanauskienė akcentavo, kad aktyvesnis institucijų tarpusavio bendradarbiavimas padeda išaiškinti daugiau konkurenciją ribojančių susitarimų.

Vizito metu Egipto prokuratūros darbuotojai taip pat susitiko su Viešųjų pirkimų tarnybos ir Specialiųjų tyrimų tarnybos atstovais.