BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

Duomenų apsaugos politika Slapukų naudojimo taisyklės

KONKURENCIJOS FORUME SEULE – IR LIETUVA

2001 04 02

Balandžio 3 d. Korėjos sostinėje Seule vyks 2001 m. konkurencijos forumas, kurio tema – „Rinkos ekonomikos ir konkurencijos politikos vaidmuo XXI amžiuje“. Drauge su kitų pasaulio šalių atstovais forume dalyvaus ir įžanginėje sesijoje kalbės Lietuvos Respublikos konkurencijos tarybos pirmininkas Rimantas Stanikūnas.

Forumas Seule surengtas pažymint Korėjos verslo priežiūros institucijos 20-metį ir skirtas aptarti pasaulio ekonomikoje spartėjantiems globalizacijos procesams, kuriuos sąlygoja naujausių technologijų plėtra. Dėl šios priežasties vis labiau nyksta ribos tarp įvairių šalių rinkų. Sesijose bus aptarti pasaulio ekonomikos ypatumai šiame amžiuje, jų įtaka atskiroms verslo sritims ir konkurencijai jose. Forumo dalyviai bus supažindinti su Korėjoje vykstančiais ekonomikos procesais ir šalies konkurencijos politikos aktualijomis.

Atstovė viešiesiems ryšiams
Atnaujinta: 2016 06 18